İstanbul Orienteering Spor Kulübü

No Tarih Genel Sonuçlar Ara Zamanlar Etkinlik Yeri Etkinlik Ekibi Not
1 29.01.2017 Link Link Fatih Çeşmesi Ali Kılınç,Tanıl Serbes,Gürbüz Karapınar,Sinan Şen,Sibel Şen,Ahmet Nuri Şahin
2 05.02.2017 Link Link Geyik Çiftliği Batı Bülent Şahin,Kadri Kocaer,Akın Köse,Deniz Müfti,Canan Şahin,Ali Haydar Yıldız
3 12.02.2017 Link Link Kulüp Merkezi Alen Gavar,Ahmet Korkmaz,YK Altın Yüzükler
4 19.02.2017 Link Link Neşet Suyu Güney Feridun Takış,Kurtuluş Anıl,Cem Özer,Mehmet Gülaçar,Nurcan Takış,Osman Ertuğrul Aktürk
5 26.02.2017 Link Link Kulüp Merkezi İsmail Hakkı Sayın, Erinç Giniş,Noyan Öğdem,M.Ali Özdemir 2.Kademe
6 05.03.2017 Link Link Kurt Kemeri Furkan Reis,Aret Arapoğlu,Ali Çelebi,Ezgi Baştürk,Kaan Çakır,Osman Ince
7 12.03.2017 Link Link Irmak Kapı Tatiana Kalenderoğlu,Yağmur Dursun,Haldun Bozkurt,Ilker Burgaç,Eva Burgaç,Abdullah Kaplan
8 19.03.2017 Link Link Kömürcü Bendi Mücahit Demirel,Taner Aksoylu,Cilasun Hantal,Ümit Öndeş,Ceren Can,Ezgi Ayan
9 26.03.2017 Link Link Kulüp Merkezi İsmail Hakkı Sayın,Noyan Öğdem,Milhan Dalgıç,Gürbüz Karapınar 3.Kademe
10 02.04.2017 Link Link Ayvat Güney Coşkun Özaşçılar,Aykun Taşcıoğlu,Özer Akçınar,Banu Kılıçoğlu,Ibrahim Bostan,Berk Türkoğlu
11 09.04.2017 Link Link Neşet Suyu Güney Güven Solmaz,Alper Yıldırım,Ercüment Usta,Cemile Usta,Cihan Çalkaya,Ilknur Ilhan
12 16.04.2017 İptal Referandum
13 23.04.2017 Link Link Kirazlıbent Ahmet Korkmaz,Burç Aksoy,Yakup Yakupoğlu,Tezer Ünal,Tarık Dogan,Mehmet Can Çocuk Bayramı
14 30.04.2017 Link Link Kömürcü Bendi Zeynep Abalı,Alper Saydam,Soner Günaydın,Özgür Özdemir,Necati Yıldız,Mert Sugür İTÜ-O Days
15 07.05.2017 Link Link Kulüp Merkezi Hakan Coşkunfırat,Kurtuluş Anıl,Cihan Sanver,Güven Solmaz 4.Kademe
16 14.05.2017 Link Link Kurt Kemeri (Forestanbul) Berkay Kılıçoğlu,Pınar Başol,Ali Başol,Tamer Karaağaç,Şermin Karaağaç,Muhammet Kubilay Sardal Anneler Günü
17 21.05.2017 Link Link Valide Bendi İsmail Hakkı Sayın,Kazım Yeşilkaya,Milhan Dalgıç,Cem Boydaş,Cem Tığcı TOŞ
18 24.05.2017 Link Link Kulüp Merkezi İOG WOD - World Orienteering Day
19 28.05.2017 Link Link Fatih Çeşmesi Refik Diri,Aret Arapoğlu,Evren Uzunkaya,Yasin Bosnalı,Mehtap Duran,Aslıhan Aksoy
20 04.06.2017 Link Link Ayvat Kuzey Hakan Coşkunfırat,Burcu Kulaçoğlu,Sonat Idi,Cihan Sanver, Turgay Çağlar,Eli Sezon Kapanışı
21 02.07.2017 Kulüp Merkezi İOG Zirve-O
No Tarih Genel Sonuçlar Ara Zamanlar Etkinlik Yeri Etkinlik Ekibi Not
1 18.09.2016 Link Link Kulüp Merkezi Güven Solmaz, Alen Gavar, Ahmet Korkmaz, Alper Kaan Yıldırım, Banu Kılıçoğlu, Berkay Kılıçoğlu Sezon Açılışı
2 25.09.2016 Link Link Fatih Çeşmesi Refik Diri,Mehmet Gülaçar,Akın Köse,Aret Arapoğlu,Zeynep Abalı
3 02.10.2016 Link Link Irmak Mesire Yeri Tatiana Kalenderoğlu,Ümit Öndeş,Sinan Şen,Sibel Şen,Zeynep Abalı
4 09.10.2016 Link Link Geyik Çiftliği (Kuzey) Abdullah Özdemir,Gizem Seçer,Ercüment Usta,Cemile Usta,Alper Yıldırım
5 16.10.2016 Link Link Azizpaşa Mesire Yeri Hakan Coşkunfırat,Zeynep Abalı,Alper Saydam,Yağmur Dursun,Tanıl Serbes
6 23.10.2016 Link Link Kirazlıbent (Doğu) Ali Başol,Pınar Başol,Özgür Özdemir,Gürbüz Karapınar,Burç Aksoy
7 30.10.2016 Link Link Kulüp Merkezi Özer Akçınar,Evren Uzunkaya,Ezgi Baştürk,Taner Aksoylu,Ahmet Korkmaz İst5days
8 13.11.2016 Link Link Ayvat Bendi İlker Burgaç,Eva Burgaç,Cilasun Hantal,Erinç Giniş,Cihan Sanver
9 20.11.2016 Link Link Neşet Suyu (Güney) Ali Çelebi,Müjde Özdemir,Kadir Kocaer,Necati Yıldız,Tanıl Serbes
10 27.11.2016 Link Link Valide Bendi Hikmet Başkır,Mehmet Ali Özdemir, Özer Akçınar, Kurtuluş Anıl 1.Kademe
11 04.12.2016 Link Link Kömürcü Bendi Güven Solmaz,Alper Yıldırım,Burcu Kulaçoğlu,Murat Dündar,Tezer Ünal
12 11.12.2016 Link Link Geyik Çiftliği (Batı) Feridun Takış,Kurtuluş Anıl,Cem Özer,Nurcan Takış,Kaan Atalay
13 18.12.2016 Link Link Valide Bendi Ali Kılınç,Haldun Bozkurt,Coşkun Özaşçılar,Ahmet Korkmaz,Müjde Özdemir
14 25.12.2016 Link Link Neşet Suyu (Kuzey) Bülent Şahin,Canan Şahin,Sonat İdi,Soner Günaydın,Murat Dündar
15 01.01.2017 Link Link Kulüp Merkezi Tatiana Kalenderoğlu, Ahmet Korkmaz, YK Yılbaşı Gece-O
16 08.01.2017 OLUMSUZ HAVA KOŞULLARI NEDENİYLE İPTAL EDİLMİŞTİR. İptal
17 15.01.2017 Link Link Kurt Kemeri (Forestanbul) Berkay Kılıçoğlu,Furkan Reis,Banu Kılıçoğlu,Aykun Taşcıoğlu,Deniz Müfti
18 22.01.2017 Link Link Kulüp Merkezi Alen Gavar,Emine Sezgünsay,Ahmet Korkmaz,Cihan Çalkaya,Ceren Can Dönem Kapanışı
No Tarih Genel Sonuçlar Ara Zamanlar Etkinlik Yeri Etkinlik Ekibi Not
1 14.02.2016 Link Kulüp Merkezi Alen Gavar, Ahmet Korkmaz, Güven Solmaz, Berkay Kılıçoğlu Altın Yüzükler
2 21.02.2016 Link Link Azizpaşa Mesire Yeri Refik Zekai Diri, Sonat İdi, Kadri Kocaer, Cilasun Hantal
3 28.02.2016 Link Link Kulüp Merkezi İsmail Hakkı Sayın, Murat Dündar, Gürbüz Karapınar, Orhan Çavuş, Burç Fatih Aksoy 3.Kademe
4 06.03.2016 Link Link Kömürcü Bendi Bülent Şahin, Yakup Yakupoğlu, Cem Özer, Ahmet Korkmaz Kayak-O
5 13.03.2016 Link Link Fatih Çeşmesi Abdullah Özdemir, Gizem Seçer, Sinan Şen, Tanıl Serbes
6 20.03.2016 Link Link Ayvat Bendi (Kuzey) Hakan Coşkunfırat, İsmail Hakkı Sayın, Ümit Öndeş, Ceren Can, Evren Uzunkaya
7 27.03.2016 Link Link Neşet Suyu (Kuzey) Berkay Kılıçoğlu, Banu Kılıçoğlu, Özgür Özdemir, Burcu Kulaçoğlu ve diğerleri :) MTB-O
8 03.04.2016 Link Link İTÜ Yavuz Kurtuluş Anıl, Ahmet Korkmaz, Ezgi Baştürk, Taner Aksoylu İTÜ
9 10.04.2016 Link Link Kirazlıbent (Doğu) Tatiana Kalenderoğlu, Pınar Narter Başol, Ali Başol, Kazım Yeşilkaya
10 17.04.2016 Link Link Kulüp Merkezi Aykun Taşcıoğlu, Hikmet Başkır, Cem Tığcı, Akın Köse 4.Kademe
11 24.04.2016 Link Link Ayvat Bendi (Güney) Ali Kılınç, Özer Akçınar, Aret Arapoğlu, Tezer Ünal, Zeynep Abalı
12 01.05.2016 Link Link Irmak Mesire Yeri Ercüment Usta, Cemile Usta, Coşkun Özaşçılar, Canan Yıldız Şahin
13 08.05.2016 Link Link Kirazlıbent (Güney) İlker Burgaç, Havva Eva Burgaç, Mücahit Demirel, Deniz Müfti ODTÜ Open
14 11.05.2016 Link Link Kulüp Merkezi Tatiana Kalenderoğlu, Zeynep Abalı, Alper Saydam, Ahmet Korkmaz World Orienteering Day
15 15.05.2016 Kurtkemeri Forestanbul Ali Çelebi, Feridun Takış, Nurcan Apaydın Takış, Necati Yıldız, Mehmet Ali Özdemir
16 22.05.2016 Link Link Kulüp Merkezi Faruk Furkan Reis, Caner Odabaşoğlu, Milhan Dalgıç, Soner Günaydın TOŞ
17 29.05.2016 Link Link Azizpaşa Mesire Yeri Güven Solmaz, Haldun Bozkurt, Tamer Karaağaç, Şermin Karaağaç
18 05.06.2016 Link Link Kulüp Merkezi Alen Gavar, Alper Kaan Yıldırım, Yağmur Dursun, Cihan Çalkaya, Emine Sezgünsay MTB-O
No Tarih Genel Sonuçlar Ara Zamanlar Etkinlik Yeri Etkinlik Ekibi Not
1 13.09.2015 Link Link Valide Bendi Berkay Kılıçoğlu, Güven Solmaz, Ahmet Korkmaz, Alen Gavar Sezon Açılışı
2 20.09.2015 Link Link Neşet Suyu Coşkun Özaşçılar, Kurtuluş Anıl, M.Ali Özdemir, Ceren Can
3 04.10.2015 Link Link Kurt Kemeri (Forestanbul) Refik Diri , Aret Arapoğlu, Milhan Dalgıç, Deniz Müfti
4 11.10.2015 Link Link Ayvat Bendi (Kuzey) Mücahit Demirel, Abdullah Özdemir, Gizem Seçer
5 18.10.2015 Link Link Fatih Çeşmesi Ali Başol, Pınar Başol, Aykun Tasciian, Soner Günaydın, Sezin Nargül
6 25.10.2015 Link Link Irmak Kapı Mesire Yeri Ahmet Korkmaz, Berkay Kılıçoğlu, Güven Solmaz, Aret Arapoğlu
7 08.11.2015 Link Link Valide Bendi Ali Çelebi, Cem Tığcı, Burç Aksoy
8 15.11.2015 Link Link Geyik Çiftliği Ahmet Korkmaz, Hikmet Başkır, Özgür Özdemir, Necati Yıldız
9 22.11.2015 Link Link Kirazlı Bent Bülent Şahin, Canan Yıldız Şahin, Özer Akçınar, Furkan Reis
10 29.11.2015 Link Link Valide Bendi İsmail Hakkı Sayın, Cem Tığcı 1.Kademe
11 06.12.2015 Link Link Geyik Çiftliği (Batı) Cem Özer, Akın Köse, Cilasun Hantal, Necati Yıldız
12 13.12.2015 Link Link Neşet Suyu (Doğu) Berkay Kılıçoğlu, Banu Kılıçoğlu, Haldun Bozkurt, Güven Solmaz, Mustafa Bozkurt, Alper Yıldırım, Yağ
13 20.12.2015 Link Link Ayvat Bendi (Güney) Tatiana Kalenderoğlu, Murat Dündar, Tamer Karaağaç, Çetin Tüker, Fatih Akdemir
14 27.12.2015 Link Link Neşet Suyu İsmail Hakkı Sayın, Burç Aksoy, Cem Tığcı, Güven Solmaz 2.Kademe
15 03.01.2016 Link Link Kulüp Merkezi (Bahçeköy) Güven Solmaz, Hakan Coşkunfırat, Sonat İdi, Ümit Öndeş
16 10.01.2016 Link Link Kirazlı Bent (Doğu) Kazım Yeşilkaya, Orhan Çavuş, Ahmet Korkmaz, Sinan Şen
17 17.01.2016 Link Link Büyükada Ali Kılınç, Alen Gavar, Zeynep Abalı, Tezer Ünal, Emine Sezgünsay
18 24.01.2016 Link Kömürcü Bendi Caner Odabaşoğlu, İlker Burgaç, Eva Burgaç, Gürbüz Karapınar
19 31.01.2016 Link Link Neşet Suyu (Güney) Ercüment Usta, Cemile Usta, Nazlı Ece Usta ve Beyaz Ekibi
20 07.02.2016 Link Link Kurt Kemeri (Forestanbul) Abdullah Özdemir, Gizem Seçer, Ahmet Korkmaz
No Tarih Genel Sonuçlar Ara Zamanlar Etkinlik Yeri Etkinlik Ekibi Not
1 04.01.2015 Link Link Valide Bendi Ali Kılınç, Murat Dündar, Hakan Coşkunfırat, Kurtuluş Anıl
2 11.01.2015 Link Link Kömürcü Bendi Güven Solmaz, İsmail Hakkı Sayın, Caner Odabaşoğlu, Gizem Seçer
3 18.01.2015 Link Link Kirazlı Bent Mücahit Demirel, Furkan Reis, Abdullah Özdemir, Gürbüz Karapınar, Özer Akçınar
4 25.01.2015 Link Link Fatih Çeşmesi Feridun Takış, Cem Tığcı, Emine Sezgünsay, Soner Günaydın
5 01.02.2015 Link Link Neşet Suyu İbrahim Cem Özer, Kaan Atalay, Özgür Özdemir, Çetin Tüker, Aykun Taşcıoğlu
6 08.02.2015 Link Link Geyik Çiftliği Pınar Başol, Ali Başol, Bülen Şahin, Kadir Kocaer
7 15.02.2015 Link Kurt Kemeri Alen Gavar, Aykun Taşcıoğlu, Berkay Kılıçoğlu, Güven Solmaz Altın Yüzükler
8 22.02.2015 Link Link Irmak Kapı Gökalp Çelebi, Ali Çelebi, Burç Fatih Aksoy, Tamer Karaağaç
9 01.03.2015 Link Link Ayvat Bendi Güney Refik Diri, Emel Seçer, Coşkun Özaşçılar, İlker Burgaç 3. Kademe
10 08.03.2015 Link Link Fatih Çeşmesi Ercüment Usta, Cemile Usta, Berkay Kılıçoğlu, Banu Kulaçoğlu
11 15.03.2015 Link Link Geyik Çiftliği Ali Kılınç, Kurtuluş Anıl, Cilasun Hantal
12 22.03.2015 Link Link Kurt Kemeri - Çiftalan Tatiana Kalenderoğlu, Cilasun Hantal, Aykun Taşcıoğlu
13 29.03.2015 Valide Bendi Feridun Takış, İsmail Hakkı Sayın, Caner Odabaşoğlu, Özer Akçınar 4. Kademe
14 05.04.2015 Link Link Kurt Kemeri Mücahit Demirel, Furkan Reis, Abdullah Özdemir, Gizem Seçer
15 12.04.2015 Link Link Ayvat Bendi Kuzey Güven Solmaz, Cem Tığcı, Alen Gavar, Soner Günaydın
16 19.04.2015 Link Link Kirazlı Bent İbrahim Cem Özer, Kaan Atalay, Özgür Özdemir, Çetin Tüker
17 26.04.2015 Link Link Neşet Suyu Tamer Karaağaç, Gürbüz Karapınar, Bülen Şahin
18 03.05.2015 Geyik Çiftliği Gökalp Çelebi, Ali Çelebi, Burç Fatih Aksoy, Tamer Karaağaç TOŞ (İptal)
19 10.05.2015 Link Link Kurt Kemeri Refik Diri, Emel Seçer, Coşkun Özaşçılar, İlker Burgaç
20 17.05.2015 Link Link Irmak Kapı Ercüment Usta, Cemile Usta, Berkay Kılıçoğlu, Banu Kulaçoğlu
21 24.05.2015 Link Link Valide Bendi Tatiana Kalenderoğlu, Milhan Dalgıç, Aykun Taşcıoğlu, Cilasun Hantal