Kütüphane
Fotoğraflar
Videolar
Yorumlar
Forum
Antrenman Arşiv
Pusulayı Kapat
Turkish English French German

Antrenman Kayıt Girişi

Sonuçlar

İOG Buluşma Yerleri

08 Mart 2015 Pazar günü İOG antrenmanı Fatih Çeşmesi bölgesinde yapılacak. Etkinliğimiz orienteering'e ilgi duyan ve öğrenmek isteyen herkese açıktır. Nasıl Kayıt Olunur? - En son kayıt alma işlemi 07 Mart 2015 Cumartesi Saat 14:00' e kadardır. - Bu tarih ve saatten sonra yapılacak kayıtlar için harita garantisi verilememektedir. - İsim ve parkur seçeneğini belirtmek koşuluyla başkaları adına kayıt yaptırabilirsiniz.…

İOG Orienteering Haber Grubu

Orienteering ile ilgili her türlü bilgi ve haberin paylaşıldığı, ayrıca İOG'nin düzenlediği etkinlik ve antrenman duyurularının yapıldığı, sonuçlarının yayınlandığı Turkey-O haber grubuna üye olmak için turkey_o-subscribe@yahoogroups.com adresine boş bir e-posta atınız.

Servis / Ulaşım Hizmeti

Antrenman Sonuçları "ARŞİV"

Duyurular

Online Ziyaretçiler

20 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Sayfamız Hakkında Düşünceniz?

Beğendim - 80.6%
Beğenmedim - 6.5%
Eksikler var ( makaleyi okuyunuz) - 12.9%

Site İstatistik

0022983
Bugün
Bu Hafta
Toplam
134
1290
22983

IP Adresiniz: 54.92.245.185
Her hafta yapılan antrenmanlar detayları da belirlendikten sonra giriş sayfasında duyurulmaktadır. Öncesinde antrenman hazırlık resmi bulunur. Yapılan antrenmanın sonuçları hazır olduğunda (max.1-2 gün sürebilir)mevcut duyuruya eklenir ve Arşiv bölümüne aktarılarak ön sayfaya tekrar Hazırlık resmi konur. Ana sayfanın sağ tarafından son 5 antrenmanı görebileceğiniz gibi Antrenman arşiv alanından geçmişe ait tüm sonuçları görebilirsiniz. Antrenman sonuçlarını duyurusu yapılmış olan makalenin altında bulabilirsiniz.
Antrenmanlar veya yoruma açılmış her makalenin altında yorum alanı bulunmaktadır. İstenilen bilgileri girdikten sonra yazacağınız yorumlar sayfa yönetimi tarafından onaylandıktan sonra yayına girer.Antrenmanlar için yapılacak yorumlar ancak yorum Arşiv alanına taşındıktan sonra mümkündür. Antrenman öncesinde yorumlar kapalıdır.
İOG sayfamıza üye olmanız halinde yapılacak yorumlarda her seferinde aynı bilgileri girmenize gerek kalmaksızın yorumlarınızı yazabileceksiniz. Üyelikler, üye olma esnasında tarafınıza e-posta ile gönderilecek aktivasyon linki ile aktif hale gelecektir.