Kütüphane
Fotoğraflar
Videolar
Paylaştıklarınız
Forum
Antrenman Arşiv
Pusulayı Kapat

Antrenman Kayıt Girişi

Sonuçlar

İOG Buluşma Yerleri

Değerli ziyaretçi ve üyelerimiz.

Bugün (09 Aralık 2014) itibari ile hizmetimizi yeni sayfamızdan veriyoruz. Daha kapsamlı daha kullanışlı ve zaman içerisinde de daha zengin içeriği ile hizmet vermeye çalışacağız.

Antrenmanlara kayıt olmak için buradan yine eski sisteme yönlendirileceksiniz ve sorunsuz bir şekilde kayıtlarınızı yapabileceksiniz. Bu işleyişte hiç bir sorun yoktur.

Günbegün daha farklı bölümler açılacak, katılım gösterdiğiniz etkinliklere yorum yapabilecek duygularınızı paylaşabilecek kaynaklara daha hızlı erişebileceksiniz.

Bu geçiş sürecinde elbette gözümüzden kaçanlar olacaktır (olmaması için gayret gösteriyoruz). Böyle durumlarda gördüğünüz eksiklikleri veya olmasını istediğiniz özellikleri de bizimle iletişim kısmından paylaşarak yapabilirsiniz.

Sizler için hazırlanan yeni Web Sayfanıza Hoşgeldiniz.

21 Aralık 2014 Pazar günü İOG antrenmanı Neşet Suyu bölgesinde yapılacak. Etkinliğimiz orienteering'e ilgi duyan ve öğrenmek isteyen herkese açıktır. Nasıl Kayıt Olunur? - En son kayıt alma işlemi 20 Aralık 2014 Cumartesi Saat 14:00' e kadardır. - Bu tarih ve saatten sonra yapılacak kayıtlar için harita garantisi verilememektedir. - İsim ve parkur seçeneğini belirtmek koşuluyla başkaları adına kayıt yaptırabilirsiniz.…

İOG Orienteering Haber Grubu

Orienteering ile ilgili her türlü bilgi ve haberin paylaşıldığı, ayrıca İOG'nin düzenlediği etkinlik ve antrenman duyurularının yapıldığı, sonuçlarının yayınlandığı Turkey-O haber grubuna üye olmak için turkey_o-subscribe@yahoogroups.com adresine boş bir e-posta atınız.

Duyurular

Antrenman Sonuçları "ARŞİV"

Online Ziyaretçiler

8 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Sayfamız Hakkında Düşünceniz?

Site İstatistik

0003109
Bugün
Bu Ay
Toplam
150
3109
3109

IP Adresiniz: 54.87.136.120